Raba Wyżna zaprasza na Mszę św. w kapliczce św. Huberta

 

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Oddział w Rabie Wyżnej
przy parafii pw. św. Stanisława B.M. już po raz VI zaprasza na Mszę św. w kapliczce św. Huberta, na polanie Jana Pawła II w sobotę sobotę 17 czerwca 2017, o godzinie 17:00. Msza św. będzie sprawowana jako błagalna o błogosławieństwo Boże na czas wakacji, urlopów i początku sezonu turystycznego oraz dla pracujących w lasach. W tym dniu tradycyjnie w Rabie Wyżne odbędzie się także Zjazd Międzyoddziałowy KSM Archidiecezji Krakowskiej.

Po Eucharystii zapraszamy do wspólnego biesiadowania.

 

 

 
 

Raba Wyżna zaprasza.

 

Tak było w ubiegłym roku:

 

 


Autor zdjęć: fot. Paweł Wojdyła

 
 

TOPORZYSKO

 

Gmina i Parafia w Jordanowie, oraz Fundacja Szlaki Papieskie
Serdecznie zapraszają na tradycyjną Majówkę
27 maja 2017 o godz. 16.00 (ostatnia sobota miesiąca)
przy kapliczce Matki Bożej na Polance Harcerskiej

W programie, jak co roku:
Droga Krzyżowa
Msza Święta w intencji beatyfikacji Sługi Bożego Jerzego Ciesielskiego
Majówka
ognisko harcerskie


 

 
 
 

Teatr HAGIOGRAF zaprasza:

 

 

 

 
 

Z A P R O S Z E N I E z Piekiełka

 

Wyrusz z nami . . .

. . z Beskidu Wyspowego przez Gorce do Gaździny Podhala w trzecią niedzielę maja, w tym roku jest to 21 dzień miesiąca. Na to modlitewne wędrowanie do Ludźmierskiej Pani zwanym BESKIDZKIM CAMINO, wyruszamy już po raz siódmy, tradycyjnie ze Słopnic – Zaświercza już o godz. 4.30 od mostku, gdzie żółty szlak schodzi z drogi asfaltowej i zaczyna wspinać się na Królową Beskidu – Mogielnicę.(fot.). Chętnych pątników na ten wymagający Szlak Papieski serdecznie zapraszamy z flagami żółto – białymi. W tym szczególnym roku, setnej rocznicy objawień Fatimskich nasze pielgrzymowanie ofiarujemy Maryi, modląc się
"za Ojczyznę a szczególnie o pokój i spokój w naszej Ojczyźnie".
Niezależnie od pogody wytrwałych traperów zapraszamy do Słopnic, a tych o słabszej kondycji do Lubomierza - Rzek pod Przysłopem. Tam będziemy ok. godz. 9.00 i za nami 1/3 drogi. Dołączyć do nas pielgrzymów można w każdym miejscu. Idziemy żółtym szlakiem. Na Turbaczu będziemy ok. 12.30 przy Szałasowym Ołtarzu . Tu też czekamy na pątników jak to było w latach poprzednich. Po dotarciu do Ludźmierza będzie można wpisać się do kroniki BESKIDZKIEGO CAMINO która została specjalnie na tę okoliczność napisana. Istnieje możliwość powrotu busem 20 zł/os.
Każdy wędruje na własną odpowiedzialność na wzór EDK. Jesteśmy tylko inspiratorami modlitewnej wędrówki tym Szlakiem Papieskim.

PRZYJDŹ, WYRUSZ Z NAMI !! ZAPRASZAMY!
Strażacy z Piekiełka

Więcej informacji pod nr tel. 696 323 303.

 

 

 
 
first prev 1 z 8 next last