GRATULUJEMY! 76 letni ks.prał. Władysaw Nowobilski zdobył złoty medal w narciarstwie alpejskim!

 

Ksiądz Prałat, Przyjaciel Szlaków Papieskich, jest emerytowanym
proboszczem parafii w Ciścu, gdzie zasłużył się budową "kościoła
jednej nocy". Więcej w linku:

zloty medal w narciarstwie alpejskim w wisle

 

 
 
 

BESKID ŻYWIECKI - Podziękowanie

 

Szanowni Państwo,

Rok 2017 był dla naszego Stowarzyszenia rokiem realizacji zamierzonych celów. Chcieliśmy tą drogą serdecznie podziękować wszystkim Państwu za wspieranie nas w naszych działaniach nakierowanych na przywrócenie znaczenia linii kolejowej Żywiec - Sucha Beskidzka w systemie transportu kolejowego Polski Południowej.
Dzięki owocnej współpracy z Państwem, oferta kolejowa na linii jest sukcesywnie zwiększana a plany dotyczące jej rewitalizacji zaczynają się powoli materializować.
Serdecznie dziękujemy!
Korzystając z okazji, chcieliśmy Państwa poinformować, że w listopadzie ub. roku, nasza organizacja uzyskała status organizacji pożytku publicznego, co oznacza między innymi, że możemy naszą działalność finansować z tzw. 1%.
W związku z powyższym, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą rozważenia wsparcia nas przekazaniem nam 1% podatku dochodowego. Będziemy również wdzięczni za przekazanie tej wiadomości wśród Państwa znajomych, którzy byliby gotowi również wesprzeć nasze działania.

Serdecznie pozdrawiamy,


Piotr Jodłowiec - Prezes Zarządu
Marcin Ryś - Wiceprezes Zarządu
Hubert Maślanka - Pełnomocnik Zarządu

 

 

 
 

BIESZCZADY. Nasz Leśnik Roku!

 

Fundacja Szlaki Papieskie z radością wspiera nominację Pana Edwarda Orłowskiego
Na „Leśnika Roku”. Bez inicjatywy, wsparcia i zaangażowania Pana Orłowskiego nie powstałby Szlak Papieski w Komańczy.

Cytujemy otrzymany list Pracowników Nadleśnictwa Komańcza:

Witamy serdeczne,
Miło nam zakomunikować, że nasz kolega Edward Orłowski, wielce zasłużony dla środowiska podkarpackich leśników i bieszczadzkiego leśnictwa, otrzymał w plebiscycie czytelniczym w ogłoszonym przez „Korso Gazetę Sanocką”, nominację do tytułu „Bieszczadzki Leśnik”.
W przypadku odniesionego przez niego sukcesu, kojarzyć się to będzie z dobrym postrzeganiem działalności leśników na rzecz lokalnych zbiorowości, a także pozytywnym wizerunkiem grupy zawodowej leśników i ich pracy w lasach. Głosowanie trwa do 8 marca do godz. 16:00.
Głosować można poprzez wysyłanie do redakcji gazety (na adres: 38-500 Sanok, ul. 3 Maja 23) wyciętych i wypełnionych kuponów zamieszczanych w kolejnych numerach czasopisma (mieszkańcy Komańczy i okolic mogą przekazywać kupony do sekretariatu biura Nadleśnictwa Komańcza) lub wysyłając (nawet kilkakrotnie) do 8 marca tego roku SMS-y pod numer 7248 o treści: LESNIK.4 (szczegóły w załącznikach).
Prosimy o przekazanie i rozpowszechnienie tej informacji wśród pracowników w swoim miejscu pracy oraz wśród znajomych i przyjaciół.

 

Z leśnym pozdrowieniem „Darz Bór” Pracownicy Nadleśnictwa Komańcza

 

 
 

Gorce. Zaproszenie do Wojtyłowej Gazdówki.

 

 

 

 
 

Życzenia z Szlaków Papieskich w Beskidzie Śląskim

 

Życzenia

 

 
 
 
first prev 1 z 12 next last